14:13
Пентилюк - Підручник Українська мова 11 клас

Автори: М. І. Пентилюк, О. М. Горошкіна, Л. О. Попова
Місце видання: Київ
Видавництво: Освіта
Рік видання: 2011
Кількість сторінок: 210 с.
Незабаром закінчується ваше шкільне навчання. Що збираєтесь взяти із собою до майбутнього?! Звісно ж, рідну мову, якою користувались ще наші пращури, мову материнської колискової та твердого батьківського слова, мову першої вчительки та усього свого народу, мову безтурботного дитинства та мрійливої юності. Не втрачайте своєї мови, не забувайте її, плекайте її, адже мова є вашим вірним другом та надійним порадником в житті.
Долучайтеся до співпраці! Задля кращого опанування рідної української мови ми пропонуємо вам аналізувати, міркувати, робити вірні та розумні висновки. Саме такою є мета нового підручника. Кожна тема очолена епіграфами, котрі зорієнтують вас у мовному матеріалі.
Підручник допоможе вам удосконалити мовлення, глибше пізнати правила спілкування, відчути себе освіченою, впевне­ною людиною, здатною за допомогою мови якнайкраще вияви­ти свої здібності в будь-яких життєвих ситуаціях. Ви будете працювати під керівництвом учителя, самостійно, у парах і групах. Сподіваємося, вас зацікавлять рубрики «Видатні українці», «Мандруємо світом», «Читайте українською!», стануть корисними для вас і завдання «Допоможіть знайти помилку!», «Антисуржик».

 Завантажити Пентилюк - Підручник Українська мова 11 клас PDF 56 МБ
Категорія: Книги для вивчення української мови | Переглядів: 256 | Додав: tiesto | Теги: українська мова, укр. мова, завантажити, вивчення мови, Підручник, скачати, Пентилюк, книга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar