01:19
Півторак Г. - Беларуска-ўкраінскі слоўнік

Автори: Григорій Півторак, Олександр Скопненко
Україномовна назва: Білорусько-український словник
Місце видання: Київ
Видавництво: Довіра
Рік видання: 2006
Кількість сторінок: 723 с.
Український словник для білоруськомовних українців Білорусі. Словник містить загальновживану лексику сучасної білоруської літературної мови, а також найпоширеніші в білоруській літературі розмовні слова, архаїзми й діалектизми, що істотно відрізняються від українських відповідників, та найвідоміші білоруські фразеологізми. Словник покликаний задовольнити найгостріші практичні потреби користувачів під час перекладу різноманітних текстів з білоруської мови на українську та при самостійному вивченні білоруської мови. Для широкого кола літераторів, журналістів, науковців, студентів і всіх, хто цікавиться білоруською мовою та культурою.

Украінскі слоўнік для беларускамоўных украінцаў у Беларусі. Слоўнік утрымлівае агульнаўжывальную лексіку сучаснай беларускай літаратурнай мовы, а таксама найбольш распаўсюджаныя ў беларускай літаратуры размоўныя словы, архаізмы і дыялектызмы, якія значна адрозніваюцца ад украінскіх аналагаў, і найбольш вядомую беларускую фразеалогію. Слоўнік распрацаваны для задавальнення найбольш актуальных практычных патрэб карыстальнікаў пры перакладзе розных тэкстаў з беларускай на ўкраінскую і пры самастойным вывучэнні беларускай мовы. Для шырокага кола пісьменнікаў, журналістаў, навукоўцаў, студэнтаў і ўсіх, хто цікавіцца беларускай мовай і культурай.

 Завантажити книгу Півторак Г. - Беларуска-ўкраінскі слоўнік PDF 62 МБ
Категорія: Книги для вивчення української мови | Переглядів: 79 | Додав: tiesto | Теги: украінская мова, беларуская мова, спампаваць, для беларускамоўных, вывучэнне мовы, слоўнік, Беларусь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar