15:59
Василь Чумаченко - Політ нічного метелика

Автор: Василь Чумаченко
Місце видання: Кривий Ріг
Видавництво: Видавничий дім
Рік: 2009
Кількість сторінок: 234 с.
Основним об'єктом досліджень Василя Чумаченка, в авторському доробку якого вже дві видані книги, присвячені пошуку езотеричних витоків етнічної культури українців («Шлях у невимовне». - Кривий Ріг: Видавничий дім, 2000; «Крик пугача». — Кривий Ріг: Видавничий дім, 2004), є надбання стародавніх оріїв і їх духовних спадкоємців - характерників Запорозької Січі. Саме з цих джерел черпає автор безцінні свідчення про дивовижне знання сущого, яким володіли наші пращури. Книга «Політ нічного метелика» знайомить читача з мистецтвом ведення земного життя, яке осягалося через розкриття природної здатності людини сприймати тонку цілісну основу світу, що, на думку автора, і є головною сутністю справжньої людини.
Відкриваючи невідомий на сьогодні у широкому загалу обрій пошире­ного сприйняття світу і пов'язаних з ним світоглядних уявлень, автор ставить досить складні для сучасного природознавства питання і пропонує шляхи"' їх . вирішення у дуже незвичний для сьогодення спосіб, але саме такий підхід і допомагає включити ту сторону людської сутності, що була до цих пір,незпа-ною для нас. У книзі наводяться також деякі практики, які відкривають шляхи для досягнення сучасною людиною поширених станів свідомості в опануванні нею знання сущого.
Окреслені автором основні засади культурного й духовного виховання справжньої людини, що в сучасних умовах дозволяють здійснити корінний по­ворот у розвитку науки та культури, заслуговують на пильну увагу не лише фахівців з езотерики, а перш за все науковців, освітян, політиків, громадських діячів і широкого кола читачів, яким небайдужа подальша доля українства і всього людства загалом.

 Завантажити Василь Чумаченко - Політ нічного метелика PDF 10 МБ
Категорія: Книги про козаків-характерників | Переглядів: 433 | Додав: tiesto | Теги: характерники, козаки, книга, Чумаченко, завантажити, скачати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar