23:13
Борис Яценко - Велесова книга

Місце видання: Київ
Видавництво: Белее
Рік видання: 2003
Кількість сторінок: 108 с.
Мова: сучасна українська
Збірник молитов, легенд, оповідань про давню слов'янську історію написаних праукраїнською (давньоукраїнською) мовою. Велесова книга - безцінна літературна пам'ятка українського народу дохристиянського періоду, сенсаційна знахідка денікінського полковника Алі Ізенбека в маєтку на Харківщині 1919 р. Вона збагатила наші знання з історії України, висвітливши маловідомі XII ст. до н.е. - IX ст. н. е., дала уявлення про життя і вірування наших предків.
Велесова книга свідчить, що наші далекі пращури мали розвинене почуття людської гідности, національної свідомости, патріотизму, неабияку здатність до твор-чости, високі духовність і мораль. Священну любов до рідної землі підтверджували вмінням її боронити, завдяки чому вижили. Вміли також "любити світ зелений і життєдайний, любити друзів своїх і бути мирними між родами" (дощечка 25).

 Завантажити Борис Яценко - Велесова книга DJVU 1 МБ
Категорія: Книги по українському язичництву | Переглядів: 325 | Додав: tiesto | Теги: Віра, скачати, православні, Релігія, Міфологія, Яценко, язичництво, рідновіри | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar