22:52
Войтович Валерій - Генеалогія богів давньої України

Місце видання: Рівне
Рік видання: 2007
Кількість сторінок: 556 с.
У монографії чи не вперше в історії української філософської науки автор, використовуючи порівняльно-історичний аналіз і співставлення з іншими індоєвропейськими міфологічними системами, спробував комплексно осмислити та реконструювати міфорелігійний світогляд наших Предків, зокрема, пантеон давньоукраїнських богів. У книзі зібрано унікальний ілюстративний матеріал з різноманітних історичних та сучасних джерел.
"Генеалогія богів давньої України" започатковує, без перебільшення, унікальну в історії українського книгодрукування серію "Українська міфологія", в рамках якої найближчим часом побачать світ нові книги: "Коляда. В трьох книгах", "Ярило. В двох книгах", "Купало. В двох книгах", "Замовляння", "Небилиці" та ін.Для науковців – істориків, філософів, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, а також для широкого кола читачів, які прагнуть свідомого розуміння коренів історії та культури рідного народу.

 Завантажити книгу Войтович Валерій - Генеалогія богів давньої України PDF 30 МБ

Категорія: Книги по українському язичництву | Переглядів: 369 | Додав: tiesto | Теги: Віра, демонологія, язичництво, Войтович, Міфологія, скачати, православні, Релігія, рідновіри | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 vitaliy • 20:09, 25.04.2020 [Матеріал]
Бібліотека дуже сильна. дякую.
avatar