19:44
Степан Наливайко - Українська індоаріка

Видавництво: Євшан-зілля
Рік видання: 2007
Кількість сторінок: 640 с.
"Українська індоаріка"— третя книжка відомого сходознавця-індолога, присвячена українсько-індоіранським мовним, етнічним, історичним, міфологічним і фольклорним зв'язкам. 

Як і в попередніх двох книжках ("Таємниці розкриває санскрит" та "Індоарійські таємниці України"), широке залучення індійського, іранського, балтійського й слов'янського фактографічного й культурологічного матеріалу дозволило дослідникові по-новому осмислити й пояснити низку важливих для вітчизняної історії етнонімів і назв, скіфських царських і слов'янських князівських імен, важливих термінів і реалій. 

Новим є розділ "Слов'янська індоаріка". Накопичені українсько-індоарійські паралелі дозволили перекинути містки з України до сусідніх слов'янських народів і по-новому витлумачити давні, але й досі загадкові назви — польські Вісла й Варшава, чеське Острава й словенське Мулява, ім'я засновника Першої Болгарської держави, народженого в Україні, — Аспарух. 

Книжка щедро насичена цікавим, пізнавальним матеріалом і засвідчує, що українська мова й духовна культура сягають тисячолітніх часових глибин, а українська історія творилася разом з історією найдавніших цивілізацій світу.

 Завантажити книгу Степан Наливайко - Українська індоаріка PDF 55 МБ
Категорія: Книги про арійське походження українців | Переглядів: 301 | Додав: tiesto | Теги: скачати, арійці, предки українців, завантажити, Наливайко, арії, індоєвропейці, книга | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar